Deprecated: strpos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/server325711/ftp/migracja/domains/stomatologia-ruczaj.pl/public_html/www2019/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/loop-builder/module.php on line 204
Magdalena Adamczyk​ – Dent-All Center

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9:00 – 21:00, Sobota 9:00 – 15:00   |    tel. 515 244 827

lek. Dent. Magdalena Adamczyk​

Stomatologia zachowawcza z endodoncją, Mikroskopowe leczenie kanałowe, Stomatologia dziecięca

Języki obce:  Angielski 

Wykształcenie:  Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

Dużą wagę przykłada do funkcjonalności oraz estetyki swoich wypełnień. Odbudowy z zakresu „Bondingu” to bardzo wymagająca, ale jakże efektowna część stomatologii, którą się pasjonuje.
Zawsze stara się, aby pacjenci czuli się zaopiekowani na fotelu, mogąc swobodnie informować Panią doktor o swoich uwagach.
Leczenie mikroskopowe to nieodłączna część jej pracy. Powiększenie pozwala na precyzję, dzięki której leczenie przebiega dokładnie i z sukcesem. Również praca z dziećmi to dla niej codzienność. To wyzwanie, które daje dużo satysfakcji- zawsze stara się, aby mali pacjenci wychodzili z gabinetu uśmiechnięci.

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” – Konfucjusz.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach. Zawsze stara się być na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami w stomatologii.  Ostatnio odbyła kursy m.in. z dziedziny endodoncji:

  • „Endodoncja z mikroskopem”

  • „Jak żyć po leczeniu endodontycznym”

  • „Metody zwiększenia szans na przetrwanie zębów po leczeniu kanałowym”

  • „Wszystko o licówkach”

  • „Aspekty kliniczne i teoretyczne opracowanie zębów pod korony i mosty protetyczne”

  • „Endodoncja- opracowanie ręczne i wypełnianie kanałów korzeniowych met. bocznej kondensacji gutaperki na jednej wizycie”

  • „Rekonstrukcja zwarcia jako istotny element rehabilitacji układu stomatognatycznego”.

Jest również mamą małej Mai, która nie daje się nudzić. Zawsze towarzyszy jej dużo muzyki. Gitara i fortepian umilają jej czas, kiedy potrzebuje cieszyć się chwilą. Przejawia się również w innych pasjach aranżacji wnętrz i fotografii krajobrazowej.

Używamy plików cookies w celu realizacji usług i prowadzenia statystyk. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki i zrezygnować z cookies. Polityka prywatności.