lek. Dent. Magdalena Adamczyk​

Języki obce:  Angielski 

Specjalizacja:  Stomatologia zachowawcza z endodoncją, Mikroskopowe

leczenie kanałowe, Stomatologia dziecięca

Wykształcenie:  Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

Dużą wagę przykłada do funkcjonalności oraz estetyki swoich wypełnień. Odbudowy z zakresu „Bondingu” to bardzo wymagająca, ale jakże efektowna część stomatologii, którą się pasjonuje.
Zawsze stara się, aby pacjenci czuli się zaopiekowani na fotelu, mogąc swobodnie informować Panią doktor o swoich uwagach.
Leczenie mikroskopowe to nieodłączna część jej pracy. Powiększenie pozwala na precyzję, dzięki której leczenie przebiega dokładnie i z sukcesem. Również praca z dziećmi to dla niej codzienność. To wyzwanie, które daje dużo satysfakcji- zawsze stara się, aby mali pacjenci wychodzili z gabinetu uśmiechnięci.

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” – Konfucjusz.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach. Zawsze stara się być na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami w stomatologii.  Ostatnio odbyła kursy m.in. z dziedziny endodoncji:

  • „Endodoncja z mikroskopem”

  • „Jak żyć po leczeniu endodontycznym”

  • „Metody zwiększenia szans na przetrwanie zębów po leczeniu kanałowym”

  • „Wszystko o licówkach”

  • „Aspekty kliniczne i teoretyczne opracowanie zębów pod korony i mosty protetyczne”

  • „Endodoncja- opracowanie ręczne i wypełnianie kanałów korzeniowych met. bocznej kondensacji gutaperki na jednej wizycie”

  • „Rekonstrukcja zwarcia jako istotny element rehabilitacji układu stomatognatycznego”.

Jest również mamą małej Mai, która nie daje się nudzić. Zawsze towarzyszy jej dużo muzyki. Gitara i fortepian umilają jej czas, kiedy potrzebuje cieszyć się chwilą. Przejawia się również w innych pasjach aranżacji wnętrz i fotografii krajobrazowej.